Inspirace do kuchyně

Šárka Erb Škachová
Každé vaření začíná nákupem. Nejzábavnějším místem pro takový nákup vždycky byl a je TRH. Jídlo je tím skutečným klíčem k dlouhému a radostnému životu. Proto mám radost, že mohu přispět k tomu, aby farmářské produkty do kuchyní přinášely radost z dobrého jídla a také připomínku tradičních receptur.

Pokud Vaši náladu zlepší některý z mých receptů, nemohla jsem si přát víc
– potěšení je na mé straně.
Šárka Erb Škachová
Gurmanka.cz

Foodblogerka Šárka Erb Škachová

Vařím s láskou, neboť to je jediná ingredience, která mi v kuchyni nikdy nedojde. Pokud to sama nedopustím. A protože znám potenciál i jiných slavnějších kuchyní, o to víc dokážu ocenit tu naši českou. Sama sebe bych označila za čistokrevnou Foodloverku, neboť chystat dobré jídlo z dobrých surovin, nezapomínat na staré tradice a obětovat této vášni spoustu času, to je životní styl, který mi vyhovuje. Jinak bych to nemohla dělat tak dlouho.
Zvu Vás na mé stránky/ Foodblog, který má trvání již od roku 2006. Nejprve to byla Šárčina škola vaření na Blog.cz, poté jsem zprovoznila stránky Gurmanka.cz. Vydala jsem dvě kuchařské knihy – Rande s gurmánkou (nejen) v české kuchyni a Kuchařku ze vsi. Možná už se za ta léta známe, možná máte doma mé knihy, možná to bude nová známost. Věřte, že potěšení je na mé straně a díky za Váš čas i za Vaše sympatie. Dobré jídlo dělá dobrou náladu, dobrá nálada zase produkuje dobré myšlenky.
Zvu Vás na mé stránky/ Foodblog, který má trvání již od roku 2006 Gurmanka.cz – O lásce k jídlu a životu

Zpět na všechny autory receptů
  Jedno z prvních pražských farmářských tržišť v ČR. Krásné místo v centru Prahy, na kamenném břehu řeky Vltavy. Více…
Přečíst celý článek
Už je to tady! Zase si můžete přijít plnit košíky čerstvými, zdravými potravinami, pozdravit se se svými oblíbenými farmáři a…
Přečíst celý článek
Farmářské trhy budou mít částečně v lednu přestávku, první trh bude otevřen 14. ledna 2023 a bude to Heřmaňák na Řezáčově náměstí v Praze 7. Poté přijdou na řadu Farmářský trh Kubáň a Farmářské tržiště Náplavka, oba trhy 4. února 2023. Na všechny se moc těšíme a přejeme do nového roku pevné zdraví, štěstí a mnoho úspěchů!