fbpx

Naše slavnosti

Naše festivaly

Růžový Máj

12. ročník degustačního festivalu růžových vín a klaretů - Růžový máj 2023. Součástí festivalu je i bohatá gastronomie dobře se snoubící s růžovými víny a také živé hudba. Festival je tradičně zahájen cimbálovkou a pokračuje ve znamení swingu a jazzu!

Přejít na oficiální web

Pivo na Náplavce

11. ročník festival mini a mikro českých pivovarů - Pivo na Náplavce. Každoročně přijede na festival na 50 mini pivovarů, které nabízejí zpravidla více, než 300 druhů piv. Festival doprovází živá hudba a těšit se můžete na rozmanitou k pivo se hodící gastronomii. Festival je dvoudenní.

Přejít na oficiální web

Nomad beer festival aneb Festival létajících pivovarů

Nomad beer festival - III. ročník ojedinělého festivalu tzv. létajících pivovarů (pivovary, které nemají své vlastní technologické zázemí, ale vaří svá piva v jiných pivovarech jako hosté). Představí se zpravidla kolem 30 létajících minipivovarů ze všech koutů ČR. Festival doprovází bohatá gastronomie a také živá muzika!

Přejít na oficiální web

Svatomartinské slavnosti a pečená husa

12. ročník degustačního festivalu svatomartinských (mladých) se koná tradičně 11. 11. v 11 hod 11 min 11 s. Ruku v ruce je na festivalu nabízena pečená husa, knedlík, zelí, husí speciality jako např. husí játra foie gras a další pochutiny, Festival doprovází živá hudba - cimbálovka, jazz a swing. Sobota 11. 11. 2023 od 10 do 21 hodin.

Přejít na oficiální web

Desítka na desítce

První pivní festival v Praze 10.
Fotogalerie posledního ročníku

Přejít na oficiální web

Naše farmářské trhy:

Nejbližší akce Heřmaňák: 22. září, 8:30 – 13:30.

Malý a útulný lokální trh s mnoha stolky k posezení ve stínu stromů, kde s vlastním keep cupem dostanete slevu…
Více informací zde

Nejbližší trh Náplavka: 23. září 2023, 8:00 – 14:00

Farmářský trh Náplavka je jedno z prvních pražských farmářských tržišť v ČR. Každou sobotu (kromě ledna) najdete na břehu Vltavy…
Více informací zde

Nejbližší trh Kubáň – sobota 23. září, 8 – 14 hod.

V sobotu na Kubáni samozřejmě plná náruč čerstvé zeleniny a ovoce. Biofarma Holýšov nabídne  pomalurostoucí kuřata třeba na nedělní stůl.…
Více informací zde