Kubáň

Kubáň

Zelenina, byliny, květiny, ovoce, uzeniny, masa a mléčné výrobky z prověřených českých farem, domácí chléb, koláče, káva, piva z malých pivovarů a další potraviny od poctivých výrobců.
Nabídka se mění v sezoně, i podle dnů v týdnu. Farmářské tržiště Kubáň je tu od roku 2010, jde o klidné místo uprostřed parku mimo dopravní ruch, s posezením u kašny, velmi příjemné i pro rodiny s dětmi.
Pokud to podmínky dovolí, pořádáme i různé slavnosti s tématy med, květiny, vyřezávání dýní, s programem pro děti nebo divadélkem. Tato praxe byla přerušena koronavirem, ale doufáme, že do budoucna budeme moci pokračovat.

Adresa: Kubánské náměstí, Praha 10

Kdy k nám můžete zajít? V únoru fungujeme jen v sobotu, od prvního jarního dne už otevíráme i každé úterý, čtvrtek a sobotu. Provoz trhu končí před Štědrým dnem.
Otevírací doba: ÚTERKY 8 – 16 hod, ČTVRTKY 8 – 16 hod, SOBOTY 8 – 14 hod. V případě veder nebo mrazů můžeme skončit i dříve.
Spojení MHD: Tram 6, 7, 19, 22, 24, stanice Kubánské náměstí nebo z METRA A, stanice Strašnická a odtud 2 stanice tramvají 7, 19

Máte zájem se zúčastnit trhů nebo si účast vyzkoušet?
Kontakty pro zájemce o trh:

telefon: 608 361 837
e-mailový kontakt: info@farmarsketrziste.cz

Termíny konání trhů