Kubáň - Nejbližší trh 31.07.

Kubáň
- Nejbližší trh 31.07.

Zelenina, byliny, květiny, ovoce, uzeniny, masa a mléčné výrobky z prověřených českých farem, domácí chléb, koláče, káva, piva z malých pivovarů, a další potraviny od poctivých výrobců.
Nabídka se mění v sezoně, i podle dnů v týdnu. Farmářské tržiště Kubáň je tu od roku 2010, jde o klidné místo uprostřed parku mimo dopravní ruch, s posezením u kašny, vyjímečně vhodné pro rodiny s dětmi.
Pokud to podmínky dovolí, pořádáme i různé slavnosti s tématy med, květin, s programem pro děti nebo divadélkem, tato praxe byla přerušena koronavirem, ale doufáme, že do budoucna budeme moci pokračovat.
Adresa: Kubánské náměstí, Praha 10
Kdy k nám můžete zajít? V únoru fungujeme jen o sobotách v sobotu, od Prvního jarního dne už otevíráme i každé úterý, čtvrtek a sobotu. Provoz trhu končí před Štědrým dnem.
Otevírací doba: ÚTERKY 9 – 18 hod, ČTVRTKY 9 – 18 hod, SOBOTY 9 – 14 hod. V případě veder nebo mrazů můžeme skončit i dříve.
Spojení MHD: Tram 6, 7, 16, 22, 24, stanice Kubánské náměstí / METRO A, stanice Strašnická a odtud 2 stanice tramvají 7, 22

Kontakty pro zájemce o trh: 608 361 837
kuban@farmarsketrziste.cz
info@farmarsketrziste.cz
ivana@farmarsketrziste.cz
blanka@farmarsketrziste.cz