fbpx

Akce Heřmaňák

Heřmaňák, Řezáčovo náměstí, Praha 7

Farmářský trh Heřmaňák

Nabízíme pro vás kvalitní a čerstvé potraviny v bio i nebio kvalitě v asi 20 – 25 stáncích.

Najdete tu skvělou zeleninu, ovoce z ekologických sadů, chléb, pečivo, a hovězí v biokvalitě, květiny ze zahrady nebo z louky, občas řemeslníky nebo autory,… a mnoho jiného. Za to u nás nenajdete igelitky, plastové kelímky. Nápoje si dáte buď do vlastních, nebo zálohovaných sklenic nebo keep cupů. Budeme rádi, když budete nakupovat do vlastních obalů, tašek, sáčků, krabiček.

Kdy můžete zajít na farmářský trh:

od února až do prosince včetně, každou sobotu (kromě posledních sobot v březnu, dubnu, květnu, červnu, červenci, srpnu, září a říjnu).

V kolik hodin?

V létě, na podzim a na jaře fungujeme 8 :30 – 13:30, v zimních měsících prosinec, února a březen v rozmezí 9:00 – 13:00.

Spojení MHD:

METRO C, stanice Vltavská
TRAM 8, 17, 26, 36, 41, stanice Strossmayerovo náměstí

Kontakty pro zájemce o farmářský trh
POZOR, TOTO NEJSOU KONTAKTY NA BLEŠÍ TRH!!!:

608 361 837 (Šárka Sedláčková)
hermanak@farmarsketrziste.cz

Farmářský trh Heřmaňák
4.5
Na základě 381 recenzí
powered by Google
Markéta PokornáMarkéta Pokorná

12:28 06 Apr 24
Menší farmářský, téměř rodinný trh, kde se prodejci znají s nakupujícími. Vždy je v nabídce čerstvá sezónní zelenina a ovoce, vejce, pečivo, často i sýry a uzeniny, samozřejmostí jsou české řezané květiny, výborná káva a zákusky.

Lea SlunskaLea Slunska

11:31 16 Mar 24
Dost drahé pekařské výrobky.

Michal PešičkaMichal Pešička

10:35 17 Feb 24
Moc pěkné a klidné tržiště. Seženete vše možné (pečivo, cukrovinky, kávu, koření, šťávy, zeleninu, uzeniny, květiny,...). Naposledy chyběly mléčné výrobky.

Elena BabaianElena Babaian

14:16 03 Feb 24

Jana KošutovåJana Košutovå

16:54 29 Jan 24

Minh MaiMinh Mai

13:51 07 Jan 24
Skvělý lokální trh. Stánek se zeleninou je top. Akorát si musíte kvůli velkému zájmu vyčkat frontu. Mnoho dalších food stánku a rukodělných stánků. Velmi příjemně strávené sobotní dopoledne.

dean-in -trenchcoatdean-in -trenchcoat

08:17 19 Oct 23
Moc doporučuju se přijít podívat každou poslední sobotu v měsíci přes jaro - podzim. Každý si tam něco najde za výhodné ceny. Je tam i skvělý výběr ručně dělaných věcí:-)

Davča LsdDavča Lsd

17:35 08 Feb 23
Moc zajímavý prostor. Až teď tu na Googlu jsem zjistil, že se tu pořádají trhy. A mrzí mě, že jsme je nepotkali. Být to někde v Asii/Africe tak tam ještě jsou. Je mi líto že farmářské trhy se u nás už nepořádají pořád. Přitom lidé by je určitě nakupovali.Stromy byli moc hezké. Kameny s popisem a zničeným nějakými grafity... To mi bylo fakt líto. Ničení tomhle nevskusem je vážně odporné. Nechápu co za "umělce" to dělá...

Vladimir PechaVladimir Pecha

11:07 19 Nov 21
Moc příjemné trhy na krásném náměstí. Já si ještě okořenil svoji premiéru nákupem svatomartinské husy a vína. Tržiště opečovává spolek Archetyp, který se snaží preferovat doslova "sousedský" přístup, místní domácí potraviny a kvalitu před kvantitou (stánků tu bylo jen něco kolem 15-20). Velmi sympatický přístup v době globálního óbrkonzumu. Za mne spokojenost, určitě zopakuji návštěvu a nákup, hlavně v době předvánoční. Věřím, že tu seženu zajímavé a "mňamkózní" dárky, nerad chodím do velkých shopping center. A moc se těším na vánoční atmosféru tohoto místa.Very nice small market in a beautiful square. I spiced up my premiere by buying St. Martin's goose and wine. The market is run by the "Archetype" association, which tries to favour a literally "neighbourhood" approach, local home-grown food and quality over quantity (there were only something like 15-20 stalls). A very sympathetic approach in times of global consumerism. Was very satisfied, I will definitely repeat my visit and purchase, especially in the run up to Christmas. I believe I can get interesting and "yummy" gifts here, I don't like to go to big shopping malls. And I am really looking forward to the Xmass atmosphere of this place.

js_loader

Více informací o trhu

Společensko – kulturní akce s farmářským trhem. Bez igelitek, vítány jsou vlastní nádoby a obaly. Jako bonus za přinesení vlastního keep cupu (hrnku) sleva 10,-Kč z ceny kávy. Okolo 20 – 25 farmářů a výrobců, občas řemeslo i design, občerstvení a posezení u stolků s květinami.

 

Nejbližší akce

Poslední příspěvek:

Nejbližší farmářský trh Heřmaňák: 3. srpna, 8:30 – 13:00.

Začala letní sezona, na Heřmaňáku už tradičně s nejlepšími třešněmi z Litoměřic. Menší, příjemný útulný farmářský trh s kvalitní nabídkou…
Více informací zde