fbpx

Event Heřmaňák

Heřmaňák, Řezáčovo náměstí, Praha 7

We offer quality and fresh food in organic and non-organic quality in about 20 – 25 stalls.

You will find great vegetables, fruits from organic orchards, bread, baked goods, and organic beef, flowers from the garden or meadow, sometimes artisans or authors,… and much more. You won’t find plastic bags, plastic cups. You can put your drinks in your own or backed up glasses or keep cups. We will be happy if you buy in your own packaging, bags, pouches, boxes.

When you can visit us:

February to December inclusive, every Saturday (except the last Saturdays in March, April, May, June, July, August, September and October).

What time?

In summer we operate 8:00 – 14:00, in winter due to frost 9:00 – 13:00.

Public transport connections:

TRAM 8, 17, 26, 36, 41, station Strossmayerovo náměstí / METRO C, station Vltavská

Contacts for those interested in the market:

608 361 837 (Šárka Sedláčková)
hermanak@farmarsketrziste.cz

Farmářský trh Heřmaňák
4.5
Based on 381 reviews
powered by Google
Markéta PokornáMarkéta Pokorná

12:28 06 Apr 24
Menší farmářský, téměř rodinný trh, kde se prodejci znají s nakupujícími. Vždy je v nabídce čerstvá sezónní zelenina a ovoce, vejce, pečivo, často i sýry a uzeniny, samozřejmostí jsou české řezané květiny, výborná káva a zákusky.

Lea SlunskaLea Slunska

11:31 16 Mar 24
Dost drahé pekařské výrobky.

Michal PešičkaMichal Pešička

10:35 17 Feb 24
Moc pěkné a klidné tržiště. Seženete vše možné (pečivo, cukrovinky, kávu, koření, šťávy, zeleninu, uzeniny, květiny,...). Naposledy chyběly mléčné výrobky.

Elena BabaianElena Babaian

14:16 03 Feb 24

Jana KošutovåJana Košutovå

16:54 29 Jan 24

Minh MaiMinh Mai

13:51 07 Jan 24
Skvělý lokální trh. Stánek se zeleninou je top. Akorát si musíte kvůli velkému zájmu vyčkat frontu. Mnoho dalších food stánku a rukodělných stánků. Velmi příjemně strávené sobotní dopoledne.

dean-in -trenchcoatdean-in -trenchcoat

08:17 19 Oct 23
Moc doporučuju se přijít podívat každou poslední sobotu v měsíci přes jaro - podzim. Každý si tam něco najde za výhodné ceny. Je tam i skvělý výběr ručně dělaných věcí:-)

Davča LsdDavča Lsd

17:35 08 Feb 23
Moc zajímavý prostor. Až teď tu na Googlu jsem zjistil, že se tu pořádají trhy. A mrzí mě, že jsme je nepotkali. Být to někde v Asii/Africe tak tam ještě jsou. Je mi líto že farmářské trhy se u nás už nepořádají pořád. Přitom lidé by je určitě nakupovali.Stromy byli moc hezké. Kameny s popisem a zničeným nějakými grafity... To mi bylo fakt líto. Ničení tomhle nevskusem je vážně odporné. Nechápu co za "umělce" to dělá...

Vladimir PechaVladimir Pecha

11:07 19 Nov 21
Moc příjemné trhy na krásném náměstí. Já si ještě okořenil svoji premiéru nákupem svatomartinské husy a vína. Tržiště opečovává spolek Archetyp, který se snaží preferovat doslova "sousedský" přístup, místní domácí potraviny a kvalitu před kvantitou (stánků tu bylo jen něco kolem 15-20). Velmi sympatický přístup v době globálního óbrkonzumu. Za mne spokojenost, určitě zopakuji návštěvu a nákup, hlavně v době předvánoční. Věřím, že tu seženu zajímavé a "mňamkózní" dárky, nerad chodím do velkých shopping center. A moc se těším na vánoční atmosféru tohoto místa.Very nice small market in a beautiful square. I spiced up my premiere by buying St. Martin's goose and wine. The market is run by the "Archetype" association, which tries to favour a literally "neighbourhood" approach, local home-grown food and quality over quantity (there were only something like 15-20 stalls). A very sympathetic approach in times of global consumerism. Was very satisfied, I will definitely repeat my visit and purchase, especially in the run up to Christmas. I believe I can get interesting and "yummy" gifts here, I don't like to go to big shopping malls. And I am really looking forward to the Xmass atmosphere of this place.

js_loader

Upcoming events

Latest post

Next farmer’s market at Heřmaňák: May 18, 8:30 am to 1 pm

Strawberry season is here, and the best Czech strawberries from Kunratice will be available at Heřmaňák! A smaller, more cosy…
Více informací zde