fbpx

Inspirace do kuchyně

Pavla Rychtářová
Na plotně rozvoněné koření, které přišlo do mé první rajské. Tenkrát mě to úplně očarovalo. Vůně mě den co den provázejí posledních pár let a ráda hledám způsoby, jak udělat recept ještě o kapku voňavější.

foodblogerka Pavla Rychtářová

Existují určitá jídla a recepty, které dělají život hezčí. Jsou to  vyladěné klasické pokrmy, které v sobě nesou něco speciálního. Mají svoji energii, kterou předávají nám.Tyto skoro až magicky působící jídla se může naučit vařit každý…
Co je k tomu potřeba? Chuť a vůle. O zbytek se snad postarají foodnotes. Foodnotes, to jsou takové zápisky o jídle a o vaření. Budu se snažit, abyste v nich našli právě ta kouzelná jídla, která vám udělají hezčí den. Abyste viděli, jak jednoduché to vaření vlastně je.
V mojí sbírce najdete hlavně jednodušší recepty vhodné pro každodenní vaření. A spoustu z nich s nálepkou “španělská kuchyně”, kterou s chutí poznávám víc než 10 let.
Víc o mojí lásce k vaření a další recepty najdete tady: www.aromarecepty.cz

Zpět na všechny autory receptů

Nejbližší akce Heřmaňák: 7. října, 8:30 – 13:30.

Malý a útulný lokální trh s mnoha stolky k posezení ve stínu stromů, kde s vlastním keep cupem dostanete slevu…
Více informací zde

Nejbližší trh Náplavka: 30. září 2023, 8:00 – 14:00

Farmářský trh Náplavka je jedno z prvních pražských farmářských tržišť v ČR. Každou sobotu (kromě ledna) najdete na břehu Vltavy…
Více informací zde

Nejbližší trh Kubáň je v úterý 26. září. Ve čtvrtek 28. září SE TRHY NEKONAJÍ.

V úterý si na trh můžete přijít pro domácí vajíčka, čerstvý chléb a pečivo, zeleninu, ovoce  na sváteční stůl. Také…
Více informací zde