Inspirace do kuchyně

Pavla Rychtářová
Na plotně rozvoněné koření, které přišlo do mé první rajské. Tenkrát mě to úplně očarovalo. Vůně mě den co den provázejí posledních pár let a ráda hledám způsoby, jak udělat recept ještě o kapku voňavější.

foodblogerka Pavla Rychtářová

Existují určitá jídla a recepty, které dělají život hezčí. Jsou to  vyladěné klasické pokrmy, které v sobě nesou něco speciálního. Mají svoji energii, kterou předávají nám.Tyto skoro až magicky působící jídla se může naučit vařit každý…
Co je k tomu potřeba? Chuť a vůle. O zbytek se snad postarají foodnotes. Foodnotes, to jsou takové zápisky o jídle a o vaření. Budu se snažit, abyste v nich našli právě ta kouzelná jídla, která vám udělají hezčí den. Abyste viděli, jak jednoduché to vaření vlastně je.
V mojí sbírce najdete hlavně jednodušší recepty vhodné pro každodenní vaření. A spoustu z nich s nálepkou “španělská kuchyně”, kterou s chutí poznávám víc než 10 let.
Víc o mojí lásce k vaření a další recepty najdete tady: www.aromarecepty.cz

Zpět na všechny autory receptů
Farmářské trhy budou mít částečně v lednu přestávku, první trh bude otevřen 14. ledna 2023 a bude to Heřmaňák na Řezáčově náměstí v Praze 7. Poté přijdou na řadu Farmářský trh Kubáň a Farmářské tržiště Náplavka, oba trhy 4. února 2023. Na všechny se moc těšíme a přejeme do nového roku pevné zdraví, štěstí a mnoho úspěchů!