Farmářský trh Heřmaňák

V sobotu 7. 11. na Heřmaňáku výdej zeleniny od Šťastných. Objednávky jsou uzavřené, děkujeme, v sobotu na viděnou.

Trhy nejsou, ale….. !! V SOBOTU 7. 11. NA HEŘMAŇÁKU VÝDEJ ZELENINY OD ŠŤASTNÝCH. Děkujeme!! Objednávky jsou už uzavřené.

A VAJÍČKA OD VESECKÝCH. Ty nemusíte objednávat předem, budou se prostě prodávat

K té „naší“ skvělé zelenině: stejně jako v nouzovém stavu na jaře, je tady objednávka ZELENINY Z FARMY ŠŤASTNÝCH, a to formou tašek s obsahem: mrkev karotka, ředkvička, pórek, brambory, cibule, česnek, celer, petržel, červená řepa, kapusta, jarní naťová cibulka.
Na místě budou k dostání ještě různé druhy bylin a zeleniny jako kusovky, ne na váhu. Budou i řezané byliny, pak-choi, hladkolistá petržel, květák, saláty, hlávkové zelí, koriandr, dýně hokkaido, bílá vodnice, a to do vyprodání. Zelenina se vybaví třemi pokladnami, pro větší rychlost a méně čekání.

Při výdeji je také nutné dodržovat známé ROUŠKY, RUCE, ROZESTUPY DVA METRY. Ale to vy určitě víte! Děkujeme za respektování!

Buďte zdraví.
Váš FT Heřmaňák

Farmářské trhy budou mít částečně v lednu přestávku, první trh bude otevřen 14. ledna 2023 a bude to Heřmaňák na Řezáčově náměstí v Praze 7. Poté přijdou na řadu Farmářský trh Kubáň a Farmářské tržiště Náplavka, oba trhy 4. února 2023. Na všechny se moc těšíme a přejeme do nového roku pevné zdraví, štěstí a mnoho úspěchů!