fbpx

Akce Heřmaňák

Heřmaňák v březnu – i během března bude na Heřmaňáku sobotní výdej vajíček od Veseckých.

Pokud jde o práci, tak se zákaz pohybu mimo okres na zdravého člověka nevztahuje. Pan Vesecký bude za námi do Prahy vozit vajíčka i celý březen, až do té doby, kdy budou moci zase začít běžné farmářské trhy, jak je známe.
Farmářské trhy jsou zakázány, ale slepice snášejí dál, naštěstí 🙂 Chceme pomoci vám i farmářům, a proto každé sobotní dopoledne bude na okraji Řezáčova náměstí výdej z auta, a to objednaných vajíček od slepic z volného výběhu z farmy Veseckých. Vajíčka jsou značena č.1 – chov s volným výběhem slepic.
Objednávat vajíčka od Veseckých můžete v jakémkoliv množství také na mailové adrese našeho farmářského trhu:  hermanak@farmarsketrziste.cz, každou vaši objednávku přepošleme přímo panu Veseckému, možnost objednávky je bezplatná. V případě dotazů nám můžete i volat na telefon 608 361 837. Až si budete vajíčka vyzvedávat, dodržujte prosím všechna 3R, děkujeme !
Ceny vajíček od Veseckých:
velikost M…. 4,-Kč /kus
velikost L…. 5,-Kč/ kus
velikost XL… 6,-Kč/ kus

A také samozřejmě i teď potěšíte přírodu, slepice i nás, když zároveň přinesete zpátky suché skořápky, suché pečivo anebo obaly na vajíčka!
U výdeje bude i možnost dezinfekce rukou.

Váš farmářský trh Heřmaňák.

Nejbližší akce