Farmářský trh Náplavka

Palackého náměstí, sobota 5. 3. – trh na Palackého náměstí jako náhrada zrušeného farmářského trhu na Náplavce.

Palačák nabídne to nejlepší z farmářského trhu na Náplavce: Krasolesí, mlékárna Bulgarica, zeleninu, ovoce, pečivo, cukrárnu i oblíbený Třebíčský chléb, vajíčka z chovu s volným výběhem, uzenářství u Kvardů, vdolky i bramboráky z Ten štrůdl, kávu, občerstvení, květiny od Pepy, mošty a ovoce.

Dvě soboty za sebou – 26. 2. a 5. 3. – se bude farmářský trh na Palackého náměstí (u metra Palackého) jako náhrada zrušeného farmářského trhu na Náplavce.
Na Palackého náměstí je stanice metra, jezdí tu tramvaje ze směru z Vinohrad, ze Smíchova, ale také směrem z Podolí a z Vršovic (stanice Moráň).

Od 12.3. včetně bychom se měli vrátit dolů na náplavku 🙂
Váš Archetyp a farmáři.

Situační mapka tramvají během oprav na Rašínově nábřeží je zde:

Naše farmářské trhy:

Koupit můžete potraviny z farem a biofarem, nebo designové oblečení, keramiku, umělecko-řemeslné artefakty, sejít se tu s přáteli na kávu,…
Přečíst celý článek
V říjnu u nás (mimo jiné) zakoupíte: česká jablka v konzumní zralosti, nejrůznější dýně, lesní houby, med a koření, mikrogreens a bylinky a bylinková pesta, vázané a hrnkové květiny a krásné podzimní věnečky. Dále nakládané zelí, zelné saláty, kimči a okurky. Samozřejmostí je maso a zvěřina, vejce typu "1", čerstvé sladkovodní i mořské ryby, uzené ryby a nejrůznější rybí saláty a speciality a mnoho dalšího Více informací