English Čeština
obrázek

V úterý 20. 10. a ve čtvrtek 22. 10. na farmářské tržiště Kubáň bezpečně a vesele!

Na trhu najdete kromě Vašich oblíbených stálic i tři novinky: vánoční vykrajovátka a formičky od MickeyBakeWare, přijedou ve čtvrtek. Ano, přátelé, Vánoce se blíží, je čas začít myslet na pečení cukroví. V sortimentu MickeyBakeWare najdete i vykrajovátko pro milovníky piva – pěkný půllitřík. Nebo vykrajovátka na „závěsné sušenky“ na hrníček s kávou. Vyzkoušejte a pošlete nám fotky!

Na druhé novince si pochutnáte – je to sušené ovoce z Farmářské zahrady. Sušené ovoce má pro nás hodně užitečných vlastností. Ukrývají se v něm v koncentrované podobě minerály, antioxidanty, vláknina, vitamíny. To všechno chceme a potřebujeme! Třeba hrozinky snižují krevní tlak, švestky podporují trávení, datle dodají energii. V sušeném ovoci je taky dost cukru, takže při konzumaci platí, ostatně jako všude, všeho s mírou!

I třetí novinka je pohlazení chuťových buněk – nadýchané bábovky, koláčky a další dobroty z Kantýny od Juráška.

Prosíme, nezapomeňte! Na trh s rouškou, desinfikujte si ruce a dodržujte rozestupy. Hotové pokrmy si můžete odnést domů, na trhu je teď nekonzumujte.

 S kým se uvidíme?

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality, Informace, Kubáň, Přehled. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.