Čeština English
obrázek

Srdečně zveme všechny Kubáňany na masopustní zabíjačkové hody aneb ZAB Kubáň! 

Sobota 29. 2. Farmářský trh + Zabijačkové dobroty pro vás nachystají Jatky Tismice a mistr řeznicko-uzenářský František Foltýn. 

Jitrnice, jelítka, černá kroupová polévka, ovar, prejt, zabíjačkový guláš, škvarky a mnoho dalších pochutin! Vy, co se nepostíte, můžete si užít prodloužený masopust!  

K zabíjačkový specialitám bude na čepu pivo z  Hákova parního (mini)pivovaru z Mlékojed u Litoměřic. Můžete ochutnat např. světlý nefiltrovaný ležák HÁK 11° (pivo stylu Czech Lager, spodně kvašené, světlé zlatavé barvy. Pivo je chmeleno třemi českými chmely, z nichž Žatecký poloraný červeňák tvoří příjemné chmelové aroma. Potěší zejména milovníky českých ležáků. Dále se bude čepovat speciální ALE KOTVIČNÍK, což je svrchně kvašené speciální pivo stylu ALE, které se vyznačuje měděnou až zlatavou barvou. Má mohutné tělo s vyšším zbytkovým extraktem. Pivem je prostoupena bylina kotvičník zemní, která mu dodává jemné slaměné aroma. Další speciály si budete moci zakoupit ve skleněných lahvích pro takové to „domácí popíjení“. ;-)

Zahraje muzika naživo.
Přijďte, bude to fajne! 

1 jahoda2 jahody3 jahody4 jahody5 jahod (1 hlasů, průměr: 5,00 z 5)
Loading...
Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality, Kubáň, Přehled. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.