English Čeština
obrázek

Vypěstujte si doma vlastní chilli – je to domácí lékárna! Kapsaicin, který obsahují, urychluje metabolismus. Takže se po pikantních jídlech s chilli nepřibírá, snižují chuť na sladké a tučné potraviny, snižují cholesterol, povzbuzují libido… Tyhle všechny dobré vlastnosti by už vyplavily endorfiny jedna radost. Ale chilli ještě zvýší jeho produkci! No nekupte to! U stánku Zahradnictví Sušice si budete moct vybrat z několika druhů.

Masofarma Lažiště dodá vyzrálé hovězí a k obědu může být chilli con carne jako malované. K pití se nabízí burčák, pro děti čerstvé ovocné šťávy nebo biomléko. Ochutnat můžete i ruské pirohy, tmavý chléb nebo slovenské lokše.

Po letní přestávce už budou k mání skvělé marmelády, džemy, dresinky, grilovací omáčky a chutney z Kreativního kulinářství Beydyzka . Za svoje marmelády dostala Radka Bejdáková ocenění Double Gold v Anglii.

Zahraje nám CIRCUS PROBLEM, slunce bude svítit, košíky vybranými lahůdkami plnit… Co víc si přát? Na viděnou v sobotu na Kubáni!

Z čeho vybírat?

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality, Informace, Kubáň, Přehled. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.