English Čeština

Bedýnky

obrázek

Vážení přátelé,

bedýnky jsme pozastavili. Stálých zájemců o odběr bedýnek je velmi málo a je jich dokonce čím dál tím méně. Farmářské tržiště na Jiřáku dobře funguje a je v provozu podle přání obyvatel 3x týdně, všichni si tedy nakoupí přesně to, co potřebují od farmářů přímo na trhu, proto je zájem o bedýnkování malý. Viděno z pozitivní stránky věci, vlastně je to důkaz, že tržiště plní svůj účel a my jsme rádi. Co dál s bedýnkami? Spolupracuje s námi nyní nezisková organizace Nakupuj na kole, která by ráda bedýnky spojila s nákladním kolem. Pokud se záměr podaří, bedýnky či potraviny Farmářského tržiště Jiřák a Náplavka budou obohacené o možnost dovozu do vašeho bytu na nákladním kole, a budou k mání častěji. Bedýnky budou mít tak další smysl a potom také víc účastníků.

Pro zájemce o odběr bedýnek: bedýnky nerušíme, jen pozastavujeme. Vám „našim“ bedýnkářům moc děkujeme, o dalším vývoji a spolupráci s projektem Nakupuj na kole vás budeme informovat. Pokud se vám nechce čekat a chcete vystoupit, máte u nás svojí druhou dřevěnou bedýnku, kterou si můžete vyzvednout po dohodě na mailové adrese na: bedynky@farmarsketrziste.cz. Pokud jste byli spokojeni, vydržte, ještě jsme s bedýnkami úplně neskončili a stále hledáme možnost, jak je efektivně dělat i pro malý okruh zájemců.

Pro zájemce o práci pro bedýnkování i pro zájemce o práci na projektu Nakupuj na kole doporučuji podívat se na inzerát http://nno.ecn.cz/index.stm?apc=nJ1x1–&x=2344968, eventuelně napsat na bedynky@farmarsketrziste.cz.