Čeština English

Mezigenerační dílna Farmářského tržiště na Lodi Formanů – VELKÁ HUDEBNÍ A BUBNOVACÍ DÍLNA s bubny a bicími nástroji pro děti i dospělé!

60 + 60 min (začátky v 10.00 a 11.00, konec ve 12.30), věk 3+
cena 60 min CZK 100
cena celá dílna 120 minut CZK 160

Bubnování a hravá hudební dílna – zábavná skupinová dílna s bubny a hudebními nástroji pro děti i dospělé! Nadšení i soustředění. Individuální i skupinové kreace. Pojďme si užít radost z rytmu, zpívání a z muziky! Potřebujete jen svůj hlas nebo hlásek, přidat můžete ruce i nohy a s tím vším dohromady nově zažijete nejkrásnější lidové písničky i rytmus afrického pralesa! Velkou hudební dílnu vede bubeník Petr Šušor a jeho tým (www.bubnujeme.cz) a Lucie Steinhauserová (ex-Sestry Steinovy) s kytarou nebo klávesami.

Je možné účastnit se buď celé dvouhodinové dílny, nebo jen první či druhé části (uprostřed je malá přestávka na občerstvení, příchod či odchod), obě části mají vlastní program. Velká hudební dílna je vhodná pro kluky i holky, dospělé i děti.

Na Velkou hudební dílnu doporučujeme zakoupit vstupenku zde www.divadlobratriformanu.cz/cs/program nebo rezervaci na formuláři zde.

1 jahoda2 jahody3 jahody4 jahody5 jahod (3 hlasů, průměr: 4,67 z 5)
Loading...
Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality, Informace, Náplavka se štítky , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.