Čeština English
obrázek

V sobotu 13. května 2017 od 10 do 21:00 bude náplavka Rašínova nábřeží mezi železničním mostem a vyšehradskou skálou v Praze 2 opět patřit všem milovníkům českých růžových vín a klaretů. Uskuteční se zde totiž již 6. ročník degustačního festivalu „Růžový máj“, pořádaného spolkem Archetyp, který pořádá o kousek dále již osm sezon populární farmářské trhy „Náplavka“.   

Návštěvníci se mohou těšit nejen na vína 30 českých a moravských vinařů, ale též na s vínem se snoubící gastronomii. Nebudou chybět grilované ryby a mořské plody, bagety plněné masem a bylinkami, vegetariánské a veganské speciality, smažené bramborové spirálky, plísňové a zrající sýry, řecké speciality, sušené šunky, kachní burgery, pelmeně, vareniky, unikátní veganské chlebíčky a mnoho dalšího.  

K tomu všemu naživo zahrají Cimbálová muzika Trnka, skupina Atarés a těšit se můžete také na jazz a swing v podání HOT Sisters a Appendixie a také na klezmer od Trombeniku.  

Festival bude navazovat na farmářský trh „Náplavka“, který zde bude probíhat od 8 do 14:00. Festivalová vína se jako vždy budou degustovat výhradně z festivalových sklenic české výroby.

Přijďte ochutnat růžová vína, zakousnout mnoho dobrot, poslechnout si příjemnou muziku a hlavně si přijďte zatancovat!

Festival se koná pod záštitou starostky Prahy 2 Jany Černochové.

Více na www.ruzovymaj.cz a www.farmarsketrziste.cz
Facebooková událost https://www.facebook.com/events/1136924339751564

1 jahoda2 jahody3 jahody4 jahody5 jahod (1 hlasů, průměr: 5,00 z 5)
Loading...
Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality, Náplavka. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.