Čeština English
obrázek

Na náplavce na Rašínově nábřeží mezi Palackého mostem a železničním na Výtoni v červnu zaparkovala loď Petra, bývalá nákladní potravinová loď, která teď slouží jako další kulturně-gastronomický návštěvní bod Náplavky.
Vybraná gastronomie – klobásky a steaky, hamburgery, kapří hranolky, slovinské a balkánské speciality, pivovary Kounice a Bakalář, moravská vína.

Loď je otevřena od pondělí do neděle od 16 do 22 h, každý den s živou hudbou.

pondělí 29. 9. DJ Ollgoy
úterý 30. 9. DJ Maceo
středa 1. 10. DJ Honza Hutz
čtvrtek 2. 10. DJ Marcos
pátek 3. 10. Tawatt DJs
sobota  4. 10. DJ Romario
neděle 5. 10. Lounge jamMenu:
Tento týden především skvělá domácí středomořsko-balkánská kuchyně, zastoupená oblíbeným BalkanGrilem (pljesjkavica, grilovaná zelenina, burek). Chuť na klobásku splní Uzenářství U Doubků – kteří si klobásy sami vyrábí a nabízí také uzené maso, Crush Street Food – králičí wrap, hovězí burger a rajčatová polévka. Z Třeboně přijíždí na trh kapří hranolky.
K pití skvělé studené nápoje Minimal Delicato z osmi druhů domácích limonád kombinovaných s čerstvým ovocem. Piva z malých pivovarů Kounice, Bakalář, Ferdinand a Regent s různými zajímavými speciály a moravská vína. Součástí farmářské lodi je také koktejlový Tonys Beach Bar se skvělými drinky na přání.

1 jahoda2 jahody3 jahody4 jahody5 jahod (12 hlasů, průměr: 4,67 z 5)
Loading...
Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality, Náplavka. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.