Čeština English
obrázek

 

Jako každý rok (od roku 2010) můžete na sobotu 10.11. bezplatně zarezervovat svatomartinskou husu z farmy z Holýšova na Vysočině. Bude čerstvá, a vy zase můžete být bez obav že budete na poslední chvíli marně shánět, a své hosty můžete pozvat s jistotou a v klidu :) Rezervace je bezplatná. Pod tímto textem najdete rezervovací formulář. Vyplňte ho, zašlete, my vám do 3 dnů potvrdíme zpět na váš mail a poté je vaše rezervace jistá. 
Cca 3-4 dny před termínem vám mailem ještě pošleme připomenutí mailem. 

Husy jsou z rodinné farmy Kubcových z Holýšova na Vysočině. Jsou odchovány na loukách Vysočiny, na rybníku, a dokrmovány naklíčeným ječmenem. Odpočívají na slámě a hoblinách v přístřešcích. Hmotnost ručně opracovaných hus včetně drobů je v rozmezí 3,8 – 5,5 kg s droby a cena 190 Kč za kg. 
Pokud by se vám nepovedlo vyplnit formulář, napište jednoduše svou objednávku na husa@farmarsketrziste.cz a vyčkejte na odpověď, pak bude vaše objednávka jistá. Telefonní číslo, které uvedete, stejně jako kontaktní mail využijeme jen ohledně vaší objednávky. 

Díky 9 rokům existence FT Náplavka jsme mnoha návštěvníkům pomohli budovat pozapomenutou tradici rodinných slavností a jsme tomu moc rádi. Pokud byste nám chtěli napsat své recepty, získat husí nebo kachní recepty naše, nebo podělit se o zkušenosti s vaší tradicí slavení sv. Martina, napište na husa@farmarsketrziste.cz

Hodně štěstí v kuchyni a pěkné svátky Vám přeje spolek Archetyp a Farmářské tržiště Náplavka.  

1 jahoda2 jahody3 jahody4 jahody5 jahod (zatím nehodnoceno)
Loading...
Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality, Náplavka. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.