Čeština English
obrázek

 

BEZPLATNÉ REZERVACE NA SVATOMARTINSKÉ  A VÁNOČNÍ HUSY NA NÁPLAVCE – pokud zvete hosty a nechcete riskovat, že zůstanete bez husy, můžete využít bezplatnou rezervaci Farmářského tržiště Náplavka a rezervovat svatomartinskou husu za cenu přímo z farmy, tedy tu nejnižší na pražských trzích. Pod tímto textem najdete rezervovací formulář. Vyplňte ho, zašlete, my vám do 2 dnů potvrdíme zpět na váš mail a poté je vaše rezervace jistá.  Do 3 dnů před termínem vám mailem ještě pošleme potvrzení a připomenutí. 
Husy jsou z rodinné farmy Kubcových z Holýšova na Vysočině. Husy jsou odchovány na loukách Vysočiny a dokrmovány naklíčeným ječmenem. Odpočívají na slámě a hoblinách v přístřešcích. Hmotnost ručně opracovaných hus včetně drobů je v rozmezí 4- 6 kg a cena včetně DPH je 185 Kč za kg. Na každý termín je limit objednávek 50 hus.
Díky 8 rokům existence FT Náplavka jsme mnoha návštěvníkům pomohli budovat pozapomenutou tradici rodinných slavností a jsme tomu moc rádi. Pokud byste nám chtěli napsat své recepty, získat recepty naše, nebo podělit se o zkušenosti s vaší tradicí slavení sv. Martina, napište na sarka@farmarsketrziste.cz
Hodně štěstí v kuchyni a pěkné svátky Vám přeje spolek Archetyp a naše Farmářské tržiště Náplavka.  

 

1 jahoda2 jahody3 jahody4 jahody5 jahod (zatím nehodnoceno)
Loading...
Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality, Náplavka. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.