Čeština English
obrázek


Sobota 2. 11.
Podzimní tvoření na Kubáni: vydlabejte si u nás dýňové strašidlo, namalujte si vlastní perníček, vyrobte si vlastní lampion! A na trhu opět vynikající nabídka ořechů!
V sobotu 2. 11. přijďte i s dětmi – vydlabete si u nás dýni, namalujete si svůj perníček, nebo papírový lampion! Nástroje vám půjčíme, a těm nejmenším pomůžeme!

Pole vydávají své poklady, je bohatá nabídka různých odrůd brambor, kořenová zelenina, dýně. Přibývá mnoho druhů jablek a hrušek. Můžete nakoupit hrnkové i řezané chryzantémy vč. různých podzimních květinových vazeb. No a kdo by odolal nabídce ořechů za vynikající cenu 20 – 80 Kč/kg za nevyloupané, 280/kg za vyloupané. Med, čerstvá vejce, uzeniny, mléko, maso? To vše najdete na sobotním trhu! Karlovarské cukrářství je v nabídce sladkostí nepřekonatelné a i ostatní tři pekaři mají co nabídnout. Nejrůznější druhy chleba, celozrnné pečivo i sladké drobnosti. Nabídka je široká, stačí ochutnat!

Úterý a čtvrtek na trhu – ani ve všední den nepřijdete zkrátka – čekají tam například dárečky a hračky z chráněné dílny, kterými můžete potěšit na Vánoce. 

Celý seznam najdete tady:   KUBAN_seznam farmaru

1 jahoda2 jahody3 jahody4 jahody5 jahod (zatím nehodnoceno)
Loading...
Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality, Kubáň, Přehled. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.