Čeština English
obrázek


Ještě je krásné počasí, ale už všichni jistě chcete vědět, co je pro vás připraveno v prosinci!

Tak tedy: farmářský trh bude i v prosinci normálně fungovat dál. Pokud by byly výrazné mrazy, může docházet k malým změnám v sortimentu, nebo zkrátíme dobu prodeje ve všední dny  – ale pokud by to nedejbože nastalo, bychom vám dali vědět dopředu na facebooku. Jinak fungujeme normálně. 

ROZSVĚCENÍ VÁNOČNÍHO STROMU: v sobotu 30. 11. 2019  vás zveme nejen na farmářský trh od 9 do 14 hodin, ale zůstaňte i po ukončení trhu, od 15 do 17 hodin. Odpoledne totiž naváže bohatý program rozsvěcení stromu, a zahájení vánočním trhem: koncert pro děti se zpěvačkou Jitkou Zelenkovou, kde si můžeme všichni zazpívat, poté osladit si život malovanými perníčky s vánoční tématikou od Perničkovi, ochutnat můžete skvělá grilovaná kuřata a kolena, teplé klobásky, grilované ryby, kávu, grog, svařené víno i sladké koláče.

MIKULÁŠ: V úterý 3. 12., ve středu 4. 12. a ve čtvrtek 5. 12. se na FT Kubáň odehrají v odpoledních hodinách a nad rámec farmářského trhu také akce dětí a s dětmi, čili školy Prahy 10. Bude tu vždy mezi 15 – 17:00 program pro děti i rodiče, a farmářský trh v úterý i čtvrtek běží normálně. Ve čtvrtek 5. 12. navíc přijde i Mikuláš osobně! U toho nesmíte chybět. 

Přejeme krásné podzimní dny a těšíme se na vás, 
váš tým FT Kubáň. 

1 jahoda2 jahody3 jahody4 jahody5 jahod (zatím nehodnoceno)
Loading...
Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality, Kubáň, Přehled. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.