Čeština English

Odkud jsou návštěvníci této stránky

obrázek

Vážení a milí!

Pokud se vám v roce 2010 a 2011 zamlouvala koncepce, farmáři, a vůbec dění okolo farmářského tržiště Kubáň, přijďte farmářské tržiště podpořit svým podpisem.

POKUD JSTE BYLI DOSUD S FARMÁŘSKÝM TRHEM NA KUBÁNI SPOKOJENÍ, MŮŽETE TO VYJÁDŘIT SVÝM PODPISEM PŘÍMO NA TRŽIŠTI KUBÁŇ. KAŽDOU SOBOTU MEZI 9 – 14 HODINOU, V ÚTERÝ I ČTVRTEK MEZI 9 – 17 HODINOU, A TO U KAŠNY.

Pokud jste spokojení nebyli, napište zde důvod. Vaše názory budou cenné a dopředu Vám za ně děkujeme!

Za farmáře a prodejce na Farmářském tržišti Kubáň
Jiří Boháč

1 jahoda2 jahody3 jahody4 jahody5 jahod (7 hlasů, průměr: 4,71 z 5)
Loading...
Příspěvek byl publikován v rubrice Informace, Kubáň se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Původní komentáře:

7 komentářů u POKUD JSTE BYLI S FARMÁŘSKÝM TRHEM NA KUBÁNI SPOKOJENÍ, MŮŽETE TO VYJÁDŘIT SVÝM PODPISEM PŘÍMO NA TRŽIŠTI KUBÁŇ.

 1. dalibor napsal:

  Byl jsem nyní (květen 2012) dvakrát na trzích na Kubáni – nyní je organizuje snad přímo Praha 10. Je patrný určitý pokles kvality – např. co se týče pečiva. Dostávají se sem podle mě někteří prodejci, kteří nesplňují parametry farmářských výrobců a kvality. Jiní prodejci jsou v pořádku, ale štve mě, že si musím ověřit kvalitu až doma „ochutnáním“. Na trzích organizovaných vaším o.s. (Náplavka atd.) jsem doceňoval především pečlivý výběr prodejců, který víceméně vylučoval nízkou kvalitu. V tom teď podle mě na Kubáni jistota není a člověk musí znát konkrétní prodejce, kteří jsou kvalitní. Škoda. Tak to dopadá, když si někdo myslí, že organizovat farmářský trh přeci zvládne každý…. přeji, ať se těm vašim trhům daří.

 2. Iva napsal:

  Farmářské trhy na Kubáni byly úžasné, určitě nejlepší v Praze. Pravidelně jsme tam nakupovali. Moc nám chybí, doufáme, že se brzy vrátí zpátky!

 3. Lenka napsal:

  Farmářské trhy na Kubáni – nejlepší – super atmosféra – příjemní farmáři a skvělé zboží – chodila jsem tam jednou týdně celou minulou sezónu. Vůbec nechápu, že by se mohlo zrušit…!!!
  Doufejme, že tomu tak nebude.

 4. Karel Frnka napsal:

  Farmářské trhy na Kubáni, byli jedny z nejlepších v Praze (vůbec to nesouvisí s tím, že jsou nejblíže k mé fakultě :)). Pevně věřím v jejich obnovu.
  Více trhů, méně super a hypermarketů.
  Děkuji za všechno, co bylo pro nás obyčejné lidi uděláno.

 5. Michaela napsal:

  Trh na Kubani mi chybi moc, doufam, ze se vratite brzy zpet ;)

 6. Farmářský trh na Kubáni velmi postrádám!
  Byl vyvážený, s farmáři jsem byla spokojena. Je to škoda, že někomu vadí. Na tržišti bylo plno zákazníků, což svědčí o tom, že o trh byl zájem.

  Byla bych moc ráda, kdyby byl farmářský trh na Kubáni znovu obnoven.
  Děkuji a zdravím
  Pavlína Alexová