Čeština English
obrázek

V prosinci se na Farmářském tržišti Jiřák konají farmářské trhy jako obvykle v sezóně každou středu, pátek, soboty a svátečně také 3 poslední neděle před vánocemi. Vánoční provoz tedy utichne až po neděli 23.12. Od 8.12. přibude k tradičnímu „jiřáckému“ sortimentu jako maso, uzeniny, pečivo, vejce, mléko, zelenina a ovoce také vánoční sortiment – ručně malované tradiční české skleněné ozdoby, nebo originální květinové věnce a dekorace.
Tři předvánoční adventní neděle 9.12., 16.12. a 23.12. budou na Farmářském tržišti na Jiřáku věnovány hlavně dárkům a všemu vánočnímu, od starých českých skleněných ozdob po rukodělné šperky, nádobí, sklo a módu od originálních českých tvůrců, a k tomu také příjemnému občerstvení a horkým nápojům. A pro rodiny s dětmi nabízíme rukodělné výtvarné dílničky, pro všechny návštěvníky pak pro větší pohodu také živou hudbu v sobotu i neděli a hrané pouliční divadélko. Doprovodný zábavný program viz detailně dole na barevném rozpisu.
22.12., poslední sobotu před Štědrým dnem, také dárkový „Trh Na poslední chvíli“ od 10 -15:00. Farmářské tržiště Jiřák bude zaplaveno nejen vyloženě vánočními potravinami (vánočkami, štolami, cukrovím, kořenovou zeleninou a brambory od červených po rohlíčky, masem a rybami,…..a dalším),  ale i velkým množstvím originálních dárkových nápadů a tvůrců Fler.cz i Farmářského tržiště. Detailní rozpisy co vše bude možné koupit na trhu „Na poslední chvíli“ , plus fotografie nejzajímavějších kousků budou k vidění na stránkách Farmářského tržiště cca týden dopředu.
Otevírací doby Farmářského tržiště v prosinci a o Vánocích:
středa, pátek 8:00 – 18:00,
soboty 8:00 – 14:00,
neděle 10:00 – 18:00 (jen 3 poslední adventní)

Živé ryby v kádích se budou na Farmářském tržišti Jiřák prodávat od středy 19.12. každý den, vánoční stromky se prodávají také každodenně na Jiřáku již tradičně u stanice metra. Letos poprvé budou vánoční stromky na farmářském tržišti Jiřák, a to stromky s rodokmenem :) budou z lesů šlechtického rodu Šternberků.

Mapka – Vánoční program na Jiřáku

1 jahoda2 jahody3 jahody4 jahody5 jahod (5 hlasů, průměr: 4,80 z 5)
Loading...
Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality, Informace, Jiřák se štítky , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.