Čeština English

Odkud jsou návštěvníci této stránky

Farmářské tržiště Praha (Archetyp, o. s.) oznamuje začátek farmářské sezóny 2012 na Jiřáku, aneb s krátkou přestávkou startujeme již 21. ledna 2012. Děje se tak hlavně na naléhání fanoušků farmářských trhů a pravidelných zákazníků, kteří jsou zvyklí nakupovat na svém farmářském tržišti.

Jelikož je farmářských trh venkovní záležitost, musíme se přizpůsobovat aktuálnímu počasí. Týká se to například omezení prodávat zeleninu na venkovních tržištích, pokud uhodí mrazy. Ostatní farmáře to ale neomezuje. Můžete se tedy těšit především na uzeniny, čerstvé pečivo, mléčné výrobky – mléko, jogurty, čerstvé i sýry, máslo, ryby, maso, med, ale třeba také keramiku nebo rukodělné výrobky spojené s gastronomií.

Od 21. 1. 2012 se můžete těšit na normální provoz farmářských trhů na Jiřáku. Pravděpodobně začátkem února začne pravidelně fungovat i Náplavka, o ostatních trzích budeme včas informovat.

Přejeme všem příjemný vstup do sezóny 2012.

1 jahoda2 jahody3 jahody4 jahody5 jahod (11 hlasů, průměr: 5,00 z 5)
Loading...
Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality, Informace, Jiřák se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Původní komentáře:

4 komentáře u Farmářský trh na Jiřáku startuje už v lednu!

  1. Zůza napsal:

    Ahojda,
    už aby začla náplavka :-)) Můžu se těšit už v únoru?

  2. Helena Tvrdá napsal:

    Hlavně se těším na český česnek a tu atmosféru okolo.