Čeština English
obrázek

Srdečně Vás zveme na oslavu prvního českého sezónního ovoce v tomto roce – červených jahod. Čeká Vás žhavá salsa, čokoládová fontána a samozřejmě spousta jahod v rozličných podobách.

Jiřák sobota 16.6.
Prvních 50 návštěvníků, kteří přijdou od 10.00 oblečeni v červeném od hlavy až k patě dostane od nás jahodový špíz, který si bude moci namočit v čokoládové fontáně Carla www.cokoladova-fontana.cz, která bude na tržišti k dispozici návštěvníkům po celý den slavnosti. Namočit si můžete jahody, které na trhu koupíte v den slavnosti.

Program slavnosti:

9:30 – 14:00 kreativní dílna Rodinného a kulturního centra Nová Trojka s jahodovým překvapením, dílna je zdarma

9:00 – 13:00 smaltovací dílna Smaltum.cz, kde si za poplatek 100 Kč budete moci vytvořit vlastní jahodový hrnek nebo sponku, které vám na místě vypálí v peci

10:30 – 11:00 divadelní představení Bananatrip nejen pro děti o putování malého banánku přes celý kontinent na pult českého supermarketu, aneb dejte si českou jahodu!

11:00 – 14:00 DJ Mgl zahraje k zpříjemnění celého dne oblíbený electroswing

12:30 – 13:00 taneční a phybové studio Dancer`s club www.dancersclub.cz zatančí v rytmu latino a pro zájemce je zdarma připraven rychlokurz latinskoamerických tanců, cvičky sebou J

Jahodové speciality na trhu: jahodové sushi, jahodové mojito, jahodové koktejly z biomléka, jahodový cheescake, jahodové gaspacho, jahodové džemy a dezerty, jahodové perníčky, mufiny s jahodovým překvapením uvnitř, jahody se šlehačkou, zmrzlina.

Oslava českých jahod jak má být !!!

Plakát k akci

1 jahoda2 jahody3 jahody4 jahody5 jahod (3 hlasů, průměr: 5,00 z 5)
Loading...
Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality, Informace, Jiřák se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Původní komentáře:

4 komentáře u Jahodové slavnosti na Jiřáku v sobotu 16.6.

 1. Gresa napsal:

  That’s a brilliant answer to an interesting qeusotin

 2. Klára Kosjak napsal:

  Dnes jsme si dopoledne na Jiřáku moc užili, obrovská fronta na jahody (které došly a čekalo se, než dorazí další;) nebylo ale to nejhorší z celého dne. Velmi mě zklamala opravdu nechutnající čokoláda z fontány – hlavní lákadlo dne, těšila jsem se celý měsíc a čokoláda ani nebyla čokoláda – dle mého laciná čokoládová poleva, což by vysvětlovalo to, že čokoláda ve fontáně tuhla, ač by neměla. – Chutnalo to jako ty nejlevnější polské pochoutkové čokolády, které mají obsah kakaa kolem pěti procent. :-/ – Čekala jsem na Farmářském tržišti něco kvalitnějšího. :-/

  • jirka napsal:

   Dobrý den,
   ano na jahody byly fronty, ale s tím žel neuděláme nic, protože i před Jahodobraním se jahody prodávaly běžně. Lidi je prostě vzali útokem, když už bylo to Jahodobraní. Čokoládová fontána se nějak zadrhávala, ale vzhledem k tomu, že byl zdarma, což ani ta polská čokoláda, jak píšete v marketech není, tak jsme darovanému koni na zuby nehleděli. Pokud bychom zvolili kvalitní čokoládu, pak by asi jedno namočení něco stálo, protože se obávám, že tady by už sponzoring neuspěl, ale kdo ví… Děkujeme za tip! S pozdravem

   • Klára Kosjak napsal:

    Na fronty nic, jen k té čokoládě – vím, že darovanému koni se na zuby nekouká, ale kazí to myšlenku farmářského tržiště, kde přeci lidé nakupují s tím, že si za kvalitu rádi zaplatí o korunku víc než v supermarketech;) – a stejně tak i za tu čokoládu, řekla bych. Za skutečnou čokoládu.;) (to víte, jsem čokoládožrout, tak si na to potrpím;)

    Jinak, nedalo by se zařídit během tržiště alespoň jeden den s hlídací tetou? – za nějaký poplatek, třeba ve spolupráci s Novou trojkou nebo Ulitkou? – Neustále mi totiž odbíhá dcerka za ostatníma dětma, které se prohánějí po trávě a vím, že nejsem jediná, kdo má problém s tím, aby mu během čekání ve frontě nezmizelo potomstvo;)- Určitě bych nakoupila víc, kdybych nemusela neustále „hlídkovat a odchytávat“, jestli mi rozumíte..

    Díky za odpověď

    Klára