Čeština English
obrázek

20. ledna 2017

Vážená paní starostko, vážený pane zástupce starostky,

vzhledem k tomu, jak se situace okolo farmářských trhů na JzP vyvinula v jistém smyslu i vyhrotila, rádi bychom učinili MČ Praha 3 tento návrh:

Občané Prahy 3 i mnozí jiní návštěvníci z jiných MČ očekávají, že farmářské tržiště Jiřák otevře „své brány“, tak jako po sedm sezon, nejpozději začátkem měsíce února 2017, pokud to teplotní podmínky dovolí. Na otevření tržiště čekají i desítky pěstitelů, chovatelů, sedláků a prodejců, jichž je FT Jiřák důležitý odbytovým místem. Považuji za rozumné uklidnit veřejnost (i petenty) a přinést jim společně racionální řešení celé situace do vyhlášení nového výběrového řízení.

Za Archetyp, z. s. jsme schopni a ochotni zahájit bez problémů osmou sezonu FT Jiřák s tím, že bychom ji rádi dokončili do 31. 12. 2017. Jsme připraveni ctít stejné podmínky, jak byly nastaveny v původní naší smlouvě.

Uvedené řešení považujeme za opravdu rozumné, efektivní a praktické. Věřím, že uvedeným řešením odstraníme řadu vyslovených nepravd na obou stranách (domnělého) tábora, uklidníme vášně a já doufám, že pro řešení stávající situace nalezneme společnou rozumnou řeč.

Děkuji za pochopení a jsem s pozdravem!

S pozdravem

Archetyp, z. s.
Jiří Sedláček, předseda

Na vědomí ostatním členům rady:
RNDr. Jan Materna, Ph.D., Mgr. Lucie Vítkovská, David Gregor, MgA. Ivan Holeček, Mgr. Jaroslava Suková, Michal Papež, Ing. Mgr. Irena Ropková

1 jahoda2 jahody3 jahody4 jahody5 jahod (4 hlasů, průměr: 4,00 z 5)
Loading...
Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality, Komentář na aktuální téma. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.